• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

atasehir-evden-eve-nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetleri firmamızın ayrıcalıklı sunumu olarak bilinmektedir. Bu ayrıcalıklı sunumların diğer firmalardan belirgin olarak öne çıkanları güven, kalite ve garanti ana başlıkları altında toplanmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firmaları prensipli çalışmalarımızın taklitçisi olma yolunda işlemlerini sürdürürken, firmamız, nakliye hizmetlerinde öncü firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat işlem aşamaları başlıklar halinde bilginize sunulmuştur. İlk olarak personelimiz konutunuza gelecektir. Konutunuzda bulunan tüm eşyalar incelenecektir. Eşyalarınızın söküm ve kurulum aşamaları belirlenecektir. Eşyalarınıza yönelik koruma amaçlı ambalaj malzeme cinsleri tespit edilecektir. Taşıma süreci ve taşıma şekli tespit edilerek ihtiyaç sahibi bilgilendirilecektir. Bu bilgilendirme ışığında, bahsedilen hususlar kapsamında, nakliye bedeli hesaplanacaktır. Sözleşme tanzim edilerek onayınıza sunulacaktır. Kabul etmeniz ve sözleşmeyi imzalamanız halinde, sözleşmede belirilen tarih ve saatte nakliye hizmeti sunumu gerçekleştirilecektir. Tüm bu ana başlıklar kusursuz nakliye anlayışının temelini oluşturmaktadır. Sağlam temeller üzerine oturtulan nakliye anlayışında sorun çıkması tahmin edileceği gibi imkansızdır. Firmamız evden eve nakliye hizmetleri konusunda gerçekleştirdiği tüm işlemlerde, olumlu sonuçlar almış ve her işlem sonucunda takdirinize layık görülmüştür.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat denilince en çok tercih edilen firma olmamızın nedeni, nakliyat şirketleri arasında yaptığı uygulamalar sayesinde fark yaratan firma olmamızdır. Bu farklı ayrıcalıkların bir parçası olmak ister iseniz, yapacağınız tek şey, firmamız ile irtibata geçmenizdir.