• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

avcilar-evden-eve-nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

İlk yıllarda sadece sevkiyat yaparak, gece gündüz çalışarak ve müşteri eşyalarını benimseyerek arkasında yolları geride bırakmıştır. Avcılar evden eve nakliyat ilk günün azmi ve güveniyle kendi filo araçlarıyla, bilgisayar destekli çalışma sistemiyle ve eğitimli elemanlarıyla bu yolda yürümeye devam etmektedir. Nakliyat öncesi eşyaların güveni açısından sigorta yapılmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyeti ve huzuru sağlanarak işe başlanılır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmalarında öncü isim olan bu firma, bugüne kadar yaptığı güvenli ve sigorta kapsamı adı altında işini başarıya taşımıştır. İlk hedefleri müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Eğitimli, deneyimli, iş ahlakıyla çalışan ve sıcak kanlı elemanları müşteri görüşlerini dinleyip isteklerini yerine getirmişlerdir. Avcılar evden eve nakliyat kaliteli elemanlarıyla sağlıklı bir şekilde nakliyat işini gerçekleştirmektedir. Bu da mukavva karton, köpük, ambalaj kağıdı ve gerektiğinde battaniye ile sağlanmaktadır. Hiç bir kırık, zedelenme yada sağlıksız durumla karşılaşılmaz. İçinizin rahat olması için de eşyalarınız sigortalanır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Başarılı iş, eğitimli elemanlar, planlı iş çalışımı, güvenilir paketleme, sigorta yapımı, uygun ve kaliteli bir hizmet sunan bu firma, çalışma prensibleri ve kuralları sayesinde kaliteden ödün vermeyerek çevresinden daha büyük bir kitleye adını duyurmuştur. Avcılar evden eve nakliyat uygun fiyatı ev konumunuza, taşınacak evin katına, asansörün olup olmadığına bakarak karar vermektedir. En iyi hizmeti size sunan bu firma sayesinde eşyalarınız güven altındadır.