iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Sorunsuz Ev Eşyalarının Taşınması

Asker ailelerin evini taşıması her zaman farklı olabilmektedir. İster görev yeri değişiklinden dolayı kalıcı olarak evinmizi veya başka bir iş için evinizi başka bir şehire taşıyın, sebebi ne olursa olsun herşeyin çok hızlı ve yorucu oluğunu göreceksiniz.

Özenver nakliyat bu taşıma yükünüzü hafifleterek size yardımcı olabilir.

Paketleme, yükleme, boşaltma , paket açma gibi evden eve nakliye hizmetleri sunarız. Evinizi ve depo alanınızı hızlı temizleyecek ekipman ve personele sahip olduğumuz bilin.

Asker ailesi iseniz bir tıklama ile taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Eşya taşıma sezonu kısadır ve taşıma sırasında eşyalarınızız nerede olduğunu ve ne zaman size ulaşacağınız merak edebilirsiniz. Nakliye araçlarımızdaki araç takip sistemi ile teslim alma ve varış saatleri de dahil olmak üzere gönderilerinizin nerede olduğunu 7/24 takip edebilirsiniz.

Nakliye portalımızı kullanarak diğer önemli nakliye hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Eğer bizimle konuşarak hızlı bilgi ve yanıp almak isterseniz iletişim sayfamızdaki telefonlarda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul

Teklif İsteyin

Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37