iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Evinizi Biz TaşıyoruzFirmamız genellikle evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir. Evinizin taşınması sizin için zor ve külfetli bir iş olarak gözüksede doğru nakliye firması ile çalışmanız durumunda bu sıkıntıların hiçbiri olmayacaktır. Nakliye firmaları arasında seçim yapmak çok zor gibi gözükse de, bazı önemli kriterlerinizin olması gerekmektedir. Seçeceğinzi nakliye firmasında ambalajlama, sigorta olmazsa olmazlardandır.

Evinizi Nasıl Taşıyoruz

Biz Öz Enver Nakliyat olarak eşyalarınızı taşımadan önce ambalajlıyoruz ve sigortalatıyoruz. Bu aşama eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi için çok önemlidir.
Nakliye sigortası ise herhangi bir kaza sonucu zarar gören eşyalarınızın maddi olarak garanti altına alınmasıdır. Bazı nakliye firmaları sigorta işlemini yapmamaktadır. Fiyatları çok düşük gözüksede bu konuda kesin kararlı olmanızı tavsiye ediyoruz.
Firmamız eşyaları ambalajladıkdan sonra kapalı ve içi özel kaplanmış araçlarımıza üst katlarda iseniz asansörlü zemin katta iseniz taşıyarak yerleştiriyoruz. Eşyalarınıza uygun nakliye kamyonu temin ederek eşyalarınızı tek seferde taşıyabiliyoruz. Taşıma adımlarında siz müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olacağımızı garanti ediyoruz.

İşimize karışmamanızı değil biz eşyalarınızı taşırken bizi denetlemenizden de memnun kalırız. Çünkü Öz Enver nakliyat olarak birinci hedefimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Eşyalarınız istenilen yere taşındıktan sonra tüm ambalajlar çıkarılarak sizin istediğiniz şekilde yeni evinize yerleştirir. Bizimle çalışacağınızda hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Bizi aramadan evinizi taşımayınız.

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul

Teklif İsteyin

Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37