• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

esenyurt-nakliyat

Esenyurt Nakliyat

Esenyurt nakliyat, taşınırken güvenilir bir firma bulmak genelde zordur. Bizse sizin işinizi kolaylaştırmak için bulunduğunu bilmelisiniz ve ilk olarak bu firmamızın Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen sertifikaları aldığımızı bilinmelisini isteriz ve ayrıca en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz. Müşterlerin memnuniyeti bizim için her şeyden önce geliyor. Uzman personellerimiz, son model ekipman ve çağı yakalayan teknolojimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Esenyurt Nakliyat

Esenyurt nakliyat olarak uzman bir kadroyla hizmetinizdedir. Çalışma alışkanlıklarımız ve prensiplerimizin başında disiplin gelmektedir. Sizin eşyalarınızı evinizden alarak -öncesinde gelen ekspertimiz tarafından görülen ve ücreti belirlenen ardından sigortalanan- sonra evinize özenle bırakılır. Size ise sadece taşınmanın keyfini çıkarmak kalıyor. Taşıma esnasında hatayı minimuma indirmek için özel bir çaba gösterilir ki bizden istenen de budur. Evdeki oturma grupları, mobilyalar, televizyon ünitesi, beyaz eşyalar gibi eşyalar karton kutulara sığmadığı için hepsi için ayrı ayrı paketleme yapılır ve araca yerleştirilir. Özel dokuya sahip–naylon,karton vb- sarılan eşyalarınız böylelikle zarar görmeyecektir.

Esenyurt Nakliyat

Esenyurt nakliyat olarak ilkelerinden ödün vermeden bugünlere gelen bir firma olarak gülen yüzler görmek en büyük mutluluğumuzdur. Ev taşıma sürecinde ailenin üyelerinden birinin personel ekip ve eşyalarla gelmesi ve eşyaların nereye yerleştirileceği konusunda yönlendirilmesi gereklidir ve bir o kadar da önemlidir. Eve ulaşıldığında paketlenen mobilya parçaları tekrar takılır ve diğer kutular açılır ve montaj işlemi sürer ;sonuna kadar işlem devam eder ve bu arada sıcak veya soğuk içeceğe hayır denilmeyecektir.