iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat
Eyüp Nakliyat bölgede şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmeti veren nakliye firmasıdır.

Tüm taşıma hizmetlerimiz sigortalı ve ambalajlıdır. Firmamızın K1, K3 yetki belgeleri bulunmaktadır. İstanbul Eyüp nakliye firmaları arasındaki başarımızın sırrın oldukça basittir. Evden eve nakliyat sektöründe hızlı, güvenilir hizmet verdiğimiz için ve müşterilerimizin memnuniyetini en ön sırada tutmamızdandır.
Eyüp Evden Eve Nakliyat İşinizi Kolaylaştırın
Firmamıza ait her ebatta nakliye kamyonlarımız ve uzman personelimiz her daim hizmetinize hazırdır.

Eyüp evden eve nakliyat hizmetimize dahil olanlar

  • Şehiriçi eve şehirlerarası nakliye
  • Tüm eşyalarınızın paketlenmesi ve açılması
  • Mobilya taşıma hizmetleri
  • Eşyalarınızın paketlenmesi
  • Kırılacak ve değerli eşyaların özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi.
  • Mobilyalarınızın montajı ve demontajı

Teklif İsteyin

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul
Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37