• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

kadikoy-evden-eve-nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy sınırları dahilinde taşımacılık işlemleri ile ilgilenen firmamız, alanında Kadıköy halkının rakipsiz firmasıdır. Kadıköy evden eve nakliyat araştırmalarında her daim tercih edilmemiz, yerine getirdiğimiz hizmet alanının kalitesini ortaya koymaktadır. Taşıma işleminin her aşaması, siz hiçbir işe karışmadan tarafımızdan yerine getirilmektedir. Aynı işle ilgilenenler arasında ilk sıraya çıkmamızın en önemli nedeni ise, karşılıklı güven duygusunun oluşmasından meydana gelmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Firmamız tarafından Kadıköy evden eve nakliyat hizmet sunumlarında kullanılan ana malzemeler aşağıda belirtilmiştir. Mobilyalarınızın hasar görmesini engellemek amacı ile kullanılan ve baloncuklu , kabarcıklı naylon içerikli olarak nitelendirilen beyaz naylon, yine baloncuklu, kabarcıklı naylon içerikli olarak nitelendirilen kırmızı naylon. Çeşitli ebat ve kalınlıklarda kutulardan meydana gelen koliler, askılı ürün guruplarının nakli amacı ile tasarlanmış askılı koliler ve kalın bir dokuya sahip bulunan, ürün guruplarının çizilmesi ya da kırılmasına engel olabilecek özellikte battaniye olarak bilinen kaplama malzemeleri. Açıklanan her bir ürün çeşitliliği sınıfının en iddialı birinci sınıf malzemeleri unvanında yer almaktadır. Bu malzemelerin kullanılması, mobilyalarınızın güven ile nakledilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Ürün çeşitliliği grubunun haricinde ilk sıraya çıkan bir diğer özelliğimiz, paketleme, montaj ve demontaj ile taşıma ve indirme işlemlerini gerçekleştiren elemanlarımızın uzman ekiplerden oluşmasıdır.

kadikoy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmet sunumlarında, mobilyalarınızın ve dolaylı yollardan sizin güvenliğiniz anlamına gelen sigorta işlemleri de işletmemiz tarafından yerine getirilmektedir. Tüm bu işlemlerin karşılığı olan cümle Kadıköy evden eve nakliyat farkı olarak karşınızda bulunmaktadır.