iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Küçükköy Evden Eve Nakliyat

Küçükköy Evden Eve Nakliyat
Küçükköy evden eve nakliyat ile şehir içi ve şehir dışı tüm evden eve taşımacılık işleminiz en kaliteli ve uygun koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Firmamız, deneyimli ekip ve kadrosuyla siz değerli müşterilerine aktif bir şekilde büyük bir memnuniyetle hizmet vermenin keyfini çıkarmaktadır.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Küçükköy evden eve nakliyat ekibi olarak sağladığımız müşteri memnuniyeti ve aldığımız teveccühlerle taşımacılık sektöründe üstün kalite bir firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Anlaşmış olduğunuz nakliye şirketi, taşınan eşyalarınızın güvenliği açısından çok önemlidir çünkü tasıma esnasında oluşabilecek bir kaza, tümünün telafisi mümkün olmayan bir kayba uğramasına neden olabilmektedir. Korkmayın! Firmamız böyle durumlara karşı tüm eşyalarınızı sigortalamakta ve güvence altına almakta ve böylece müşterilerinin güvenini kazanmakta ve gönlünü rahat tutmaktadır. Sigorta altına alınan tüm eşyalarınız ekibimiz tarafından toplanmakta, paketkenmekte ve kendi aracımız ile taşınararak yeni evinize büyük bir özen ile yerleştirilmektedir. Size düşense kılınızı dahi kıpırdatmadan gerçekleşen nakliye işlemi ile yeni evinize gönül rahatlığı ile yerleşmek oluyor.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kendini sürekli yenilemeye ve iyileştirmeye açık olan Küçükköy evden eve nakliyat gösterdiği üstün hizmet ve sizlere sağladığı güven ile müşterilerinden aldığı ilham ile kendini daha çok geliştirmeye devam edecektir. Bize göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç bilir, tıpkı şuan olduğu gibi her daim hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Teklif İsteyin

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul
Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37