• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

pendik-evden-eve-nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat hizmet verdiği uzun yıllardır alanında diğer firmalara kaliteli nakliye hizmeti konusunda öncü, uygulanan stabil normal standartlar ile yetinmeyip Ahlaklı hizmet politikası gereği kendi standartlarını belirleyen ve hizmetini o ölçüde gelişen teknolojiler çerçevesinde yenilenen firmadır.. Kuruluşumuzun amacı evini işyerini değiştirmek için ekonomik bir fiyat avantajı ile müşterinin memnuniyeti çerçevesinde hizmet akışını gerçekleştirip zaten büyük bir sıkıntı olan nakliye ve taşıma işlemini üzerinden bu yükü alarak hafifletmektir.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat ile iletişim kanallarımız yolu ile bağlantıya geçtiğinizde, size gerekli bilgiler sorularınız nezdinde açıklayıcı olarak verilir, Hizmetimizin nasıl ve ne şekilde gerçekleşeceği kısaca anlatılır. Firmamızın hizmette izlediği kalitesi ile özdeşleşmiş bir yol olup memnuniyet garantisini vadetmemiş sunmuş bu memnuniyetin korunması adına yeni metodlar uygulanarak çıta yukarıya taşınmıştır. Ücretsiz ekspertiz personelimiz eşyanın bulunduğu bina yada işyeri farketmez alana gelir eşyanın türü, konumu, taşınma şekli, poersonel saysı, ekipman yeterliliği, araç büyüklüğü konularında sizlerinde önerilerini baz alarak bir etüd çalışması yaparak tüm hizmeti baştan sona gerçekleştirilmesi gereken işlemleri tek tek not alarak taşıma planı oluşturmuştur.

Son gelişen teknolojik ekipmanlar ve malzemeler sayesinde artık eşyaların taşınması da yüklenmeside, boşaltılmasıda daha hızlı ve güvenilir hale gelmiştir. Kullanılan ambalaj malzemelerinin kalite hale gelmesi o eşyanın sağlam olarak yerine ulaşmasını garanti altına almıştır.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Eski olan ve asansör olmayan yada küçük asansör olup yönetici yada yönetim tarafından eşya taşınması yasak olan yüksek katlı binalarda taşıma işini hızlı ve daha güvenilir hale getirme adına kendi asansörlü taşıma sistemimizi kullanmaktayız ki budasizin için ekstra bir avantaj sağlamaktadır. Nasılmı kendi asansörlü taşıma sistemi olmayan şirketler, asansörlü taşıma için sistem kiralarlar buda ekstra bir maaliyet anlamına gelir, Firmamızda asansörlü taşım adına tüm ekipmanlar mevcut olup, bu ekipmanları kullanan personelimizde işinin ehlidir ve tün teknik bilgiye sahiptir.

Taşım aesnasında araçiçinde fazladan yer kaplayacağı düşünülen mobilyalarınız usta marangozlarımız tarafından sökülüp numaralandırılıp paketlenip uyarı yı yazıları etiketleri ile taşıma yapacak kişiler blgilendirilir. Yeni adresinde de bu numaralar takip edilerek hızlı bir şekilde kurulur.

Beyaz eşyalarınız gerekli bilgilere sahip sıhhı tesisat işinden anlayan personelimizce sökülüp yeni adresinde takılır. Digital aletler,iniz teknikerlerimiz tarafından sökülüp takılır. Yeni Evinizin talep etmeniz halinde yerleşimi ünlü dekorasyoncularımız tarafından gerçekleştirilir.