iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Silivri Nakliyat

Silivri Nakliyat
Silivri nakliyat her türlü nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda sizlere güvenilir, hızlı, ekonomik, 1. kalite hizmet sunan piyasada lider firma olarak bilimektedir.

Tempolu ve dikkatli olarak çalışmalarımıza devam etmeyi sürdürüyoruz. Silivri evden eve nakliyat zaman geçtikçe gelişiminde büyük ilerlemeler kaydetmiş olup alınan işe uygun olan araç ve kullandığı malzemelerde güvenliği ve kaliteyi arttırmaya başlamıştır. Müşterilerimize daha güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet vermeyi prensi edinmiştir.

Silivri Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mükemmel ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla müşterilerimizin bütün önerilerine hızlı ve doğru bir şekilde yanıt verilmektedir. Sektörümüzde bizi biz yapan unsur çalışma şeklimizin tüm tedarikçilerimize, müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve temiz işlerdir. silivri evden eve nakliyat taşıma hizmetini en kaliteli ve ekonomik şekilde sizlere sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti temeline dayanan hizmet ve kalite anlayışı ile nakliyat hizmetlerini sunmaya devam etmekteyiz. Nakliye sektöründe işini bilen deneyimli kadromuz, müşterilerimize sağladığımız kaliteli tecrübelerimiz iş prensiplerimiz ve sorunsuz eşya nakliyesi hizmetlerini sunmaktayız. Eşyalarınız taşınmadan önce plan çerçevesi yapılıyor daha sonra içerisinde evdeki eşyaların paketlemesi yapılarak yükleme aşaması için taşınma öncesi kontroller yapılıyor.

Silivri Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Nakliye hizmetini verecek tüm personellerin işinin ehli olması, ambalajlama ve paketleme de eşyaların araca yüklenme sırasında dikkat edilmesi gerekiyor. Eşyalarınız araçtan boşaltılırken de aynı özenin gösteriliyor. Silivri evden eve nakliyat hizmeti esnasında kesinlikle önceden bir plan yapmadan yola çıkmaz çünkü yapılmadığı takdirde birçok hatanın meydana gelmesine sebep oluyor.


Teklif İsteyin

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul
Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37