iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Sultanbeyli evden eve nakliyat alanında uzman personeli, geniş araç filosu ve yılların deneyimiyle nakliye hizmeti sunmaktadır.

Nakliyat, lojistik ve depolama problemlerinize kişiye özel profesyonel çözümler sunuyoruz. Aldığımız yetki belgeleri sayesinde firmamız sultanbeyli evden eve nakliyat firmaları faaliyet gösterdiği alanlarda tamamen kurumsal hizmet sunmaktadır. Sizleri taşınma sırasında mağdur etmemek için eşyalarınızın cinsi ve ebadına göre farklı paketleme yöntemleri kullanmaktayız. İşimize gösterdiğimiz ehemmiyet sayesinde kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Sizin için önem taşıdığımızın farkındayız. Sultanbeyli ve çevresine hizmet veren firmamızın geçmişten bugüne dek yaptığı işlere referanslar bölümünden göz atabilir ve neden sektörün öncü firmalarından biri olduğumuzu anlayabilirsiniz. Firmamız her türlü nakliye, lojistik ve depolama problemi için kurduğu sağlam altyapı sayesinde kurumsal hizmeti kalite ve uygun fiyatla sunmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Sultanbeyli ve çevresinde verdiği kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla ses getiren sultanbeyli evden eve nakliyat şirketleri deneyimi ve iş ahlakıyla sektörün lider firmalarındandır. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren müşteri destek hattımız her türlü sorununuz ve talebiniz için arayabilir ve ilk elden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Sultanbeyli ve çevresinde nakliyat, lojistik ve depolama işlerinde bizi aramaktan çekinmeyiniz.


Teklif İsteyin

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul
Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37