iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat
Sultangazi evden eve nakliyat hizmetimizle müşterinin gereksinim duyduğu anda yanında olmayı kendimize sektördeki sorumluluğumuz gereği kendimize görev biliyoruz.

Firmamıza ulaşan iletişime geçen size değerli müşterilerimize hizmet öncesi taşıma ve eşya güvenliğinin sağlanması adına ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Taşınacak kişinin üzerinden bütün yük alınır ve ev sahibi zahmetten kurtarılır. Eşyaları titizlikle taşınması ve eşyaya zarar gelmemesi nakliyat firmasının sorumluluğu altındadır. Eşyanın miktarına göre eşyaya uygun bir araçla taşınması sağlanır. Sultangazi Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde müşterinin isteğine göre ekspertiz raporu hazırlanırken anlaşma sağlanmışsa tüm beyaz eşya, mobilyanın demontaj ve montajları da Sultangazi evden eve nakliyat tarafından tesisat işleri de yapılır.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşıma hizmetlerinde hangi firma olursa olsun müşterinin yapması gereken eşyalarını sigortalatmak olmalıdır. Anlaşılan firmayla sözleşme yapılmalı ve eşyalara gelebilecek herhangi bir zarar söz konusu olduğunda hasar gören eşyanın maliyeti firma tarafından üstlenilir. Taşınmak isteyen kişi işini teslim edeceği firmaları iyi araştırmalı ve eşyanın sorunsuz taşınmasını sağlamalıdır. Taşınma esnasında eşyalar uzman elemanlar tarafından de-monte edilmesi ve kırılma çizilme olmadan paketleme yapılması gerekir. Sultangazi evden eve nakliyat firmaları ihmale gelmez ve taşınma işleri titizlik ister. Eşyanın güvenle nakliyesi için çalışacak olan personelinde eşyaların taşınmasında hassas davranması gerekir. Sultangazi Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde şehir içi yada şehir dışı mesafeye eşyaların güvenle taşınması sağlanır.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Nakliye hizmetinde kullanılacak eşyalar yeni evlerine geldiğinde ambalajları açılır ve yeni yerlerine müşterinin isteği doğrultusunda yerleştirilir. Zor gibi görünen taşınma işleri güvenilir firmalardan destek alındığında müşterinin işi de kolaylaştırılmış olur. Kapıdan çıkmayacak kadar büyük eşyalar veya taşınacak eşyalar yüksek binalardan taşınacaksa taşınma için en uygun taşınma yöntemi asansörlü taşımacılıktır. Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde daha kısa zamanda ve güvenilir şekilde eşyalar taşınır ve eşyalara hiçbir zarar gelmeden hizmet verilir. Sultangazi evden eve nakliyat konusunda sıkıntı yaşamamak için sigortalama yapılmalı ve firmayla sözleşme yapılmasına dikkat edilmesi gerekir.


Teklif İsteyin

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul
Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37