• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

basaksehir-evden-eve-nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat anlayışını bulunduğu konuma getiren firmamız, nakliye hizmetinde gerçekleştirdiği işlemler ile sektörün markası konumuna yerleşmiştir. Uyguladığı her nakliye hizmeti ile kaliteyi birleştiren firmamız, Başakşehir evden eve nakliyat sunumlarında ilkeli çalışmaları ile dikkat çekmeye devam etmektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işlemleri ile ilgili talep alan firmamız, sırası ile aşağıdaki işlemleri yerine getirmektedir. Başakşehir evden eve nakliyat hizmetinin yapılacağı alana keşif çalışması amacı ile gidilmektedir. Bu kısa süreli çalışmanın amacı, hizmet talep edilen eşyaların miktarlarını ve cinslerini tespit etmektir. Ayrıca bu tespit esnasında uygulanacak temel ilkeler belirlenmektedir. Müşterilerimiz ambalajlama, söküm ve montaj işlemleri, taşıma, nakliye, boşaltma, sigorta, taşıma süreci ve taşıma bedeli hakkında bu tespit aşamasında bilgilendirilmektedir. Başakşehir evden eve nakliyat hizmetleri konusunda bilgilendirilen müşterimiz, şartların kabulü halinde, sözleşme imzalamaya davet edilmektedir. Sözleşme imzalanması sonucunda belirlenen tarih ve saatte nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Müşterinin nakliye hizmeti konusunda tek görevi takip ve kontroldür. Geriye kalan tüm detaylar firmamız tarafından kaliteli hizmet anlayışı ve garantili taşımacılık ilkeleri doğrultusunda yerine getirilmektedir. Nakliye işlemleri firmamızın hassasiyet ile üzerinde durduğu bir hizmet sunumudur.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat denilince sunulan kaliteli nakliyeyi güven ve ekonomik bütçe ile birleştiren, nakliye anlayışını sanata çeviren ve referansları ile nakliye işlemlerinin bir numaralı temsilcisi olan firmamız, değerli müşterilerimiz ile çalışmaktan gurur duyacaktır.