iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden eve nakliyat tüm ev eşyalarının bir yerden başka bir yerine taşınmasıdır.

Bu taşıma paketleme, yükleme, taşıma, boşaltma, ambalajların açılması ve eşyaların yerine yerleştirilmesi gibi birçok yorucu ve karmaşık işi beraberinde getirir. Bu nedenle evinizi taşımak belkide hayatınızdaki en stresli işlerden biri olabilir çünkü birçok yorucu ve can sıkıcı işler yapmanız gerekecektir. Ancak bu çok karmaşık bir süreç olan evden eve nakliyat hizmetini Başakşehir ilçesindeki Öz Enver Nakliyat firmamız ile anlaşarak çok kolay hale getirebilirsiniz. Başakşehir Öz Enver Nakliyat firmamız tüm taşıma işlerini uzman ve deneyimli personeli ile yapmaktadır. Profesyonel elemanlarımız tüm ev eşyalarınızı taşınırken zarar görmemeleri için kaliteli malzemeler, kutular ve kartonlar kullanarak ambalajlamaktadır. Doğru ambalajlama ile eşyalarınızın taşınacak yere hasarsız bir şekilde ulaşması için ambalaj malzemelerinin kaliteli olması gerekir. Eşyaların iyi paketlenmesi ile eşyalarınız yeni evinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırılır. Ayrıca istenmemesine rağmen zarar gören veya kaybolan eşyalarınız sigorta poliçesi ile korunmaktadır.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Başakşehir Evden eve nakliyat hizmetimizde ambalajlama, yükleme, taşıma, boşaltma, ambalajları açma, yerleştirme, sigortalama gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Siz müşterilerimiz ayrıca depolama, eşya taşıma, ofis taşıma gibi hizmetler içinde bize başvurabilirsiniz. Başakşehir ilçesinde nakliye firmaları arasında Öz Enver Nakliyat firmasını seçerek evinizi deneyimli firmamız ile kolayca ve sorunsuz taşıyın.

Başakşehir Taşıma Hizmeti

Biz sorunsuz ve hızlı ucuz evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz. Diğer hizmetlerimizin yanında ev taşıma en önem verdiğimiz hizmetlerden biridir. Taşıma hizmetimiz deki kalite sayesinde müşterilerimiz sorusuz ve rahat bir şekilde evlerini taşımaktadır. Ev veya ofis taşıma gerçekten çok yorucu bir iş olsada Başakşehir ilçesinde önde gelen nakliye firmalarından biri olan Öz Enver nakliyat birçok ev veya ofis taşıma işini başarılı başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir ve size rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti vereceğini garanti eder. Birçok kişi gibi sizde güvenli ve ucuz nakliye hizmeri verebilecek bir firma arıyorsunuz. Evinizi yeni yaşayacağınız yere sorunsuz ve güvenli bir şekilde size en ufak bir iş düşürmeden taşıyacağımızdan emin olun.


Teklif İsteyin

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul
Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37