iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetleri olarak farkımızı her zaman ortaya koymaktayız. Bizi farklı kılan ise sunduğumuz özel ve profesyonel hizmetlerden geçmektedir. Taşımanın her anında taşıdığımız tüm eşyalar sigortalanarak güvence altına alınmıştır. Ve belirli periyotlarda eğitim gören personelimiz çağın nakliyat yenilikleri konusunda ise son derece uzman durumdadırlar. Kullandığımız tüm malzemeler birinci sınıf olup her türlü ihtiyacınıza karşılık verilmektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetini her anında frakımız göstermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınmanın planlamasını en ince noktasına kadar yapmaktayız. Böylece taşınma esnasında hesapta olmayan sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Ve zamandan da tasarruf sağlanmaktadır. Taşımanın her anında ekspertiz hizmetinden başlayarak eşyalarınızın taşınması gereken noktaya teslimatına kadar geçen her evrede her türlü güven sağlayıcı önlem alınmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri olarak eşyalarınız bizim güvencemiz altındadır.

Verdiğimiz sözler bizim için önemlidir. Bundan dolayı teslim için belirttiğimiz süreyi sözleşme ile garanti vermekteyiz. Ve böylece sizin için gereksiz zaman kaybı olmayacak ve planlamanızı rahat ve net bir şekilde yapabileceksiniz. Size söz verdiğimiz saatte teslimatı güvenli bir şekilde yapacağımıza emin olabilirsiniz. Ayrıca bazı durumlarda gece nakliyatı gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda eğitimini gece nakliyatı için almış ekibimizle nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bu ve bunu gibi onlarca çözümü sizler için sunmaktayız. Şehirlerarası nakliyat felsefemiz olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37