iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat hizmetleri günümüzde en yoğun şekilde faaliyet gösteren nakliyat kolunun başında gelmektedir. Özellikle yaz aylarında o kadar büyük bir yoğunluk olmaktadır ki. İnsanlar kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmaları bulmakta zorlanmaktadır. Oysa kalite hizmet demek eşyalarınız güvenli bir şekilde söz verildiği süre zarfında ve profesyonelce taşınması demektir.

Sigortalı Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Şehir için nakliyat hizmetlerinde her sigortalıyız sözünü veren firmalara güvenmeyiniz. Ne yazık ki bu sigorta sözü çoğu işletme için lafta kalmaktadır. Bunu sebebi ise hem maliyetleri arttırması hem de kendilerine güvenmemelerinden kaynaklanmaktadır. Oysa sigorta işlemi taşımanın her aşamasında olan komple bir olaydır. Hatta buna taşıma işlemini gerçekleştiren aracın sigorta işlemleri bir dâhil edilmektedir. Bu şekilde insanlar eşyalarını güven içinde teslim etmektedirler. Ve güven duygusu sağlık ve huzurlu bir taşınma sürecinin oluşmasında da olumlu bir katkı sağlamaktadır.

Sigorta işlemlerinin yanı sıra nakliyat işlemlerinde en önemli unsurda taşıma sözleşmelerinin imzalanmasıdır. Çünkü birçok firma taşıma öncesi verdiği birçok sözü çeşitli bahanelerle yerine getirmemektedir. Elinizde bir yasal dayanağınız olmadığı içinde herhangi bir hak talebinde bulunulmamaktadır. Ve bu sözleşmede karşılıklı yükümlülükler çık bir şekilde yazılmalı ve yerine getirilmediği takdirdeki cezalar ise net bir şekilde belirtilmelidir. Bundan Dolayı şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri öncesi firma ile taşıyıcı arasında mutlaka bir taşıma sözleşmesi imzalanmalıdır.

Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37