iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat
Nakliye anlayışın sektördeki yetkili temsilcisi olan firmamız, etkili ve süratli nakliyecilik başlığı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Esenler evden eve nakliyat çalışmalarında ihtiyaç sahiplerinin her türlü taşımacılık işlemini kusursuz yerine getiren işletmemiz üstün nitelikli taşımacılık anlayışı ile sektörün en fazla tercih edilen firması olma özelliğini halen elimde tutmaktadır.

Esenler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Esenler evden eve nakliyat hizmetleri firmamız tarafından ilkeli ve özverili çalışmalar olarak yerine getirilmektedir. Kullanılan yardımcı koruma ve kaplama ya da ambalajlama malzeme kalitesinden gerek taşıma, gerek yükleme ya da boşaltma gerek ise monte ve demonte işçilik kalitesine, kullanılan her türlü yardımcı malzemeden nakliye aracına kadar, her aşamada kusursuz hizmet anlayışının gereklerini yerine getiren tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Attığımız her adımda gerçekleştirilen her aşamada sadece firmamız tarafından yerine getirilen eylemler bulunmaktadır. Nakliye hizmet sunumlarımızda değerli müşterilerimizden hiçbir katkı beklememekteyiz. Sizin yapacağınız tek katkı eşyalarının yanında bulunmaktır. Siz eşyalarınız ile görsel temas kurar iken biz nakliyecilik hizmetinin gereklerini hassasiyet ile yerine getireceğiz. İşlemlerimizde en ufak bir zarara uğramız söz konusu olmayacaktır.

Esenler Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Esenler evden eve nakliyat işlemlerinde farkımız kalitemizdir. Güvenlik ilkemiz, garanti kavramımız, ekonomik sunumlarımız, öz verili çalışmalarımız ve gösterdiğimiz olağanüstü titizlik hizmet sunumumuz tamamlanınca tarafınızca da takdir ile karşılanacaktır.


Teklif İsteyin

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar / İstanbul
Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37