iletisim@ozenvernakliyat.com
Bağcılar/İSTANBUL
Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul
Bizi Arayın :
0216 621 67 81
Bizi Arayın :
0212 446 67 61

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı uygulamalarımızda müşterilerimize veriş olduğumuz kaliteli nakliyat hizmeti ile beraber ülkemizin lider firması olma yolunda emin adımlarla devam ediyoruz. Sürekli olarak gelişmeye devam eden ve global dünya piyasasına tam olarak ayak uydurabilen taşımacılık şirketimiz taşımacılık kalitesini arttırmaktadır. Nakliye firmamız eşyalarınıza taşıma uygulamaları esnasında her zaman güvenilir ambalajlama işlemi yapmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde ambalajlama taşımacılık sırasında en önemli işlemler arasında yer almaktadır.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı sırasında taşınma işinde yer alacak olan eşyalara firmamızın uygulamış olduğu titiz ambalajlama çalışması ile beraber eşyalarınız tam olarak korunmaktadır. Ambalajlama işinde kullanılacak olan malzemelerin kalitesine paralel olarak eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yerine ulaştırılır. Ambalajlama uygulaması taşınmak istenen eşyaların farklı yapılarına göre değişim göstermektedir. Taşımacılık işlemlerinde işinin ehli olmayan nakliye ekibinin yapmış olduğu ambalajlama ve nakliye sırasında eşyaların düzensiz olarak taşınmasına neden olmaktadır İstanbul ofis taşımacılığı işini başarılı bir şekilde yapmaya devam eden firmamız nakliye sırasında bu tür taşıma sorunlarına karşı eğitimli personeli ile hizmet ulaştırmaktadır.

Ofis Nakliyesi

Ofis taşımacılığı gerçekleştiren firmamız ofis taşımacılığında kalitesini daha da arttırmaya devam etmektedir. Ofis nakliyesi uygulamaları sonrasında firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun ödeme seçeneklerini sunmaya devam etmektedir. Nakliye şirketimiz taşınacak durumda yer alan eşyalarınızı her koşulda istediğiniz yere çok hızlı ve güvenilir bir şekilde taşıyabilmektedir.

Referanslarımız
Referanslarımız İstanbul Nakliyat firmaları arasında referanslı nakliye şirketiyiz. Referanslı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat şirketi ile taşın. Müşterilerimize İstanbul'da sorunsuz ve uygun evden eve taşınmayı garanti ediyoruz.
Özenver Nakliyat'ın artık müşterisi sayılırım ilk defa kullandım. Özenvar Nakliyat'ın bana sunduğu hizmet tam bir fiyat performans canavarı çıktı. İlk başta farklı bir firma seçmiştim ama evin detaylarını öğrenince yan çizdiler. Özenver Nakliyat ile görüştüm ve benim için kendilerinin en uygun firma olduğunu söylediler ben de kendilerine güvendim.
Buket Yıldız
Ev taşınmak dünyanın herhalde en stresli işlerinden biri. Ziya Bey ve ekibine gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. İstanbul'dan İzmir'e eşyalarımızı ve hatıralarımızı hiçbir zarar vermeden, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar, bizi hiç yormadılar. Kendi arlarında şakalaşarak, hiç üflemeden, bizi strese sokmadan, mükemmel bir iş çıkardılar.
Gürkan Güven
Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İstanbul’dan Bursa’ya 13 Haziran 2021 tarihinde taşındım, son derece işlerinde başarılı ve çok yardımcı oldular. Paketleme ve yeniden montaj yapıldı, kesinlikle hiç tereddüt etmeden tercih edin mükemmel bir nakliye hizmeti verdiler. Çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.
Ahmet Salman

Konumumuz

Adresimiz :
Bağcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Bizi Arayın :
0532 602 24 37